home icon
Dövüş
FunnyGames.com.tr sitesinde buyuk bir Atış Oyunları oyunlari kolleksiyonu bulabilirsiniz! Burada en azindan 291 degisik Atış Oyunları oyunu sizi bekliyor. Mesela Gun Blood & CS GO: Counter Strike - Global Offensive gibi. 

Aksiyon dolu online hedef vurma oyunları

Ücretsiz Online hedef vurma oyunları tepki verme hızını ve el becerilerini sınamanın harika bir yoludur. Bu oyunlarda en sevdiğiniz silahları seçin ve savaşa hazır olun. Birbirinden zorlu ve kaliteli hedef vurma ve nişancı oyunlarından oluşan oyun galerimizdeki bir oyunu seçin, hareketli ve duran hedefleri vurun ve kendinizi kanıtlayın. Hedefleri en çabuk ve verimli şekilde indirerek tüm görevleri tamamlayabilir misiniz? Binlerce mermi ve şarjörle donanın, terkedilmiş bölgelerde zombi ya da canavar avına çıkın. Makineli tüfeğinizle dosta güven verin, düşmana korku salın. Eğer sadece tabanca kaldıysa o halde yapmanız gerekeni biliyorsunuz. Kafalarına nişan alın ve hepsini kafalarından vurarak etkisiz hale getirin. Bu tarz oyunlardan başka muhteşem av ve hedef vurma simülasyonları da sizi bekliyor. Koş ve ateş et tarzı maceralar ya da kuş bakışı kamera açısıyla oynanan hedef vurma oyunlarını da çok seveceğinize eminiz.

İnternet üzerindeki en lyi ücretsiz hedef vurma oyunları

FunnyGames ile birinci şahıs hedef vurma oyunlarının muhteşem bir koleksiyonuna erişiyorsunuz. 3D ortamda karakterinin gözünden oynayacak ve bu benzersiz deneyimi en iyi şekilde yaşayacaksınız. Askeri birinci şahıs hedef vurma oyunlarını hemen deneyin. CounterStrike serilerinde aksiyona dalın ya da harika 3D grafiklere sahip diğer çatışma oyunlarıyla heyecan dolu anlar yaşayın. Biraz nostalji yapayım diyorsanız ve çocukluğunuzun klasik oyunlarına bir ziyaret gerçekleştirmek istiyorsanız Doom ve Wolfenstein 3D gibi 3D oyunları da deneyebilirsiniz. (Daha genç bir oyuncuysanız da bu oyunları oynamanız için başka bir sebep daha ortaya çıkmış oluyor: Bu hedef vurma oyunlarını anne ve babanız çocukken oynuyordu...!) Kısacası, her ne tür hedef vurma oyununu istiyorsanız o oyunu burada bulabileceğinizden emin olun. Sizin için her zaman bir oyunumuz olacak. Pompalı tüfekler, nişancı tüfekleri ve makinalı tüfekleri doldurma ve parmağını tetikte tutup savaş alanına atlama zamanınız geldi!

Related categories