home icon
FunnyGames.com.tr sitesinde buyuk bir Çok Oyunculu Oyunları oyunlari kolleksiyonu bulabilirsiniz! Burada en azindan 247 degisik Çok Oyunculu Oyunları oyunu sizi bekliyor. Mesela Family Barn & Balon Avı 1 gibi. 

FunnyGames ile En İyi Ücretsiz Çok Oyunculu Online Oyunları Oyna

Çok oyunculu oyunlar bilgisayarların algoritmalarına karşı oynamaya harika bir alternatiftir. İnternetin küresel kapsamı sayesinde artık istediğimiz zaman bir rakip oyuncu bulabiliyor ve onla Online olarak hemen oynayabiliyoruz. Gece ya da gündüz fark etmeksizin birçok insanla aynı anda aynı oyunu oynayabiliyoruz. Şimdi bu heyecan verici çok oyunculu oyunlardan birini seçin ve diğerlerinin becerilerini kendinizinkilerle sınayın.

En Çekişmeli Çok Oyunculu Oyunları Keşfedin

Hareket seviyorsanız dövüş oyunlarını deneyin ve muhteşem turnuvalarda gerçek oyunculara karşı iki kişilik dövüşlere katılın. Ya da devasa çok oyunculu hedef vurma oyunlarını oynayın ve arkadaşlarınızla amansız çatışmalara katılın. Cesur mu hissediyorsunuz? Tek başınıza savaşarak tüm oyuncuları dize getirin ve en iyi savaşçı olun. Rekabetten hoşlanıyor ama işin eğlencesini daha çok seviyorsanız o zaman çok oyunculu parti oyunlarına katılmaz mıydınız? Çok oyunculu oyun kataloğumuzda masa oyunları ve kağıt oyunları ile birbirinde eğlenceli parti oyunları sizleri bekliyor. Monopoly, Uno, Bingo ve Pictionary gibi birçok oyunu burada hemen deneyin.

İşbirliği Bileşenleriyle Eğlenceli Çok Oyunculu Oyunların Tadını Çıkarın

Diğer çok oyunculu oyunlar barışçıl ve işbirliği tabanlıdır. Çok oyunculu çiftlik oyunlarını deneyebilirsiniz. Bu oyunlarda işbirliği yaparak gelişebilirsiniz. Başkalarıyla hediyeler paylaşabilir, diğer arkadaşlarınızın çiftliklerini sulayıp onların ürünlerini hasat edebilirsiniz. Diğer oyuncuların büyülü krallıklarını, perili ormanlarını veya çiftliklerini ziyaret edebilirsiniz. Online platfromlarla arkadaşlarınıza bağlanabilirsiniz. Sanal bir adayı birlikte keşfedebilir ve bir şeyler inşa ederken yardımlaşabilir ya da topladığınız eşyalarla kişiselleştirdiğiniz avatarınızı onlara gösterebilirsiniz. Yapacak çok şey var! Şimdi arkadaşınızla kayıt olun ve birlikte Online olarak zaman geçirin. Funnygames ile arkadaşlarınızla çok oyunculu oyunlarda eğlenceli anlar sizleri bekliyor.

Related categories