home icon
FunnyGames.com.tr sitesinde buyuk bir Kart Oyunları oyunu oyunlari kolleksiyonu bulabilirsiniz! Burada en azindan 101 degisik Kart Oyunları oyunu oyunu sizi bekliyor. Mesela Spider Solitaire 3 & Crescent Solitaire gibi. 

En İyi Ücretsiz Kağıt Oyunlarını FunnyGames ile Oynayın!

Kağıt oyunları bir eğlence formu olarak eski bir geleneğe sahiptirler. Dünya üzerindeki birçok yere bakacak olursak her bölgenin kendi geleneklerine uygun kağıt oyunları olduğunu görürüz. FunnyGames ile birçok çeşitteki kağıt oyununu sizler için bir araya getirdik. Bu kağıt oyunlarının arasında Solitaire'den tutun da Uno gibi türlü parti oyunu bulunmaktadır. Bazı oyunlarda standart kağıt oyunlarının sahip olduğu dört deste göze çarpmaktadır. Bazı oyunlarda ise benzersiz desteler karşınıza çıkabilir. Yine de tüm kağıt oyunları ortak bir özelliği taşır. Hepsi benzersiz ön yüze sahiptir ki bunlar semboller ve resimlerle belirtilmiştir. Ayrıca bir de arka yüz vardır ve bu desteye göre aynı görünmektedir. Böyle kağıtlar masada serilmiş dursa dahi oyuncunun kağıtların arka yüzlerindeki bilgiyle oyunu oynaması beklenir. Kağıtlar çevrildiğinde ortaya çıkan bilgiyle oyun devam eder.

Solitaire ve Diğer Ücretsiz Kağıt Oyunlarını Online Oynayın

Gerçek kağıtlarla oynadığınızda kağıtları ortaya çıkarmalı, onları karmalı ve kayıp kağıt var mı yok mu diye kontrol etmelisiniz. Bilgisayarda kağıt oyunlarını oynadığınız zaman ise oyun bunu sizin için otomatik olarak yapar, böylece oyuna odaklanabilirsiniz. Ayrıca bir kağıdı asla kaybetmezsiniz! Solitaire'in yüzlerce farklı versiyonunu oynayın ve en bağımlılık yapıcı olanı bulun. Ayrıca Poker ve Blackjack gibi Casino tarzı kağıt oyunlarını da oynayabilirsiniz. Birçok kağıt toplama, kağıt değiştirme ya da kağıt eşleme oyunları da sizleri bekliyor. Hala ilgimi çekmiyor diyorsanız çok daha fazla türde kağıt oyunu arasından sizi yakalayabilecek bir kağıt oyunumuzun olduğuna eminiz! En iyi kağıt oyunlarını keşfedin ve bağımlılık yapıcı oynanışıyla bu türün tadını çıkarın!

Related categories