home icon
FunnyGames.com.tr sitesinde buyuk bir Tekne oyunları oyunlari kolleksiyonu bulabilirsiniz! Burada en azindan 11 degisik Tekne oyunları oyunu sizi bekliyor. Mesela Battleship War Multiplayer & Boat Battles gibi. 

Çok Çeşitli Harika Tekne Oyunlarını FunnyGames'de Online Olarak Oynayın

Yelkenler fora! FunnyGames'de oynamanız için eğlenceli tekne oyunlarından oluşan büyük bir koleksiyonumuz var. Bir yatı kontrol edebilir, geminizde yolcuları taşıyabilir, yelken veya kürek çekme yarışlarına katılabilir ya da heyecan dolu tekne savaşlarında yer alabilirsiniz. İster büyük bir mürettabata sahip devasa bir yolcu gemisi kullanmayı ister küçük balıkçı teknenizde yalnız başınıza bir nehirden aşağı ilerlemeyi tercih edin, en iyi ücretsiz tekne oyunlarını bu katalog sayfasında bulacaksınız!

Heyecan Dolu Tekne Yarışları ve Tekne Savaşları Oyunlarının Keyfine Varın

Tekne yarışı oyunlarımızdan birini deneyerek sürat teknenizle ve yelkenlinizle suyun üstünde süzülün. Geri dönüp bitiş çizgisine hızla ilerlemeden önce kayalardan kaçının ve şamandıraların etrafından geçin. Tekne savaşları oyunlarımızda hız ve manevra, düşman saldırılarından kaçınmak için hayati önem taşır. Askeri ve korsan temalı tek ve çok oyunculu deniz savaşı oyunlarımızda düşmanlarınıza karşı avantajlı pozisyonu elde edip onları top atışlarınızla suyun üzerinden silmek için, onlara yakın bir mesafeden ilerlemeye çalışın.

Zorlu Tekne Park Etme Oyunlarımızla Yeni Bir Yetenek Edinin

Teknenizi çarpmadan limana yanaştırmaya çalıştığınız eğlenceli tekne park etme oyunlarımız da var. Teknenizi kalabalık limanda kontrol edin ve diğer teknelere çarpmamaya gayret edin. Doğru yeri bulun ve teknenizi demirlemek için iskelerin yanında veya arasında dikkatlice manevra yapın. bu ve bunun gibi diğer birçok harika tekne oyunlarını ücretsiz ve online olarak oynarken iyi eğlenceler!

Related categories