home icon
Dövüş
FunnyGames.com.tr sitesinde buyuk bir Tank Oyunları oyunlari kolleksiyonu bulabilirsiniz! Burada en azindan 27 degisik Tank Oyunları oyunu sizi bekliyor. Mesela 1941 Frozen Front & Stick Tank Wars 2 gibi. 

En lyi Tank oyunlarını online olarak oynayın ve kuvvetli zırhlı araçları kontrol edin

Tank oyunları, savaş oyunlarının popüler bir alt türüdür. Bu güçlü ve zırhlı araçları kullanın ve düşmanlarınızı top ateşinizle havaya uçurun. 2D grafikli labirentli tank oyunlarıyla çok oyunculu tank oyunlarının bulunduğu geniş bir koleksiyonumuz ve de tarihsel açıdan doğru olan tank modellerinin yanı sıra fütürist bilim-kurgu araçlarının da olduğu harika 3D tank oyunları koleksiyonumuz da var.

Bedava Tank oyunlarını oynayın ve gerçekçi askeri tanklarıyla savaşa girin

Modern tankların yaratılışı için üç icat gerekliydi: ateş gücü için kullanılacak yüksek kalibreli bir taret kadar büyük bir silahı ya da dönebilen bir topu zırhlı tank gövdesine yerleştirilmesi için kapasite, bu kadar ağır bir aracı ilerletmeye yetecek kadar güçlü içten yanmalı bir motor ve bu savaş araçlarının her türlü zeminde zorlanmadan hareketini sağlayabilmek için tekerlek yerine icat edilen paletler. modern tankların ilk geniş çaplı kullanımı Birinci Dünya Savaşı'nda olmuştur ve o zamandan beri İkinci Dünya Savaşı'nda önemli savunma ve saldırı amaçlarında kullanılan daha iyi tanklar geliştirilmiştir.

Tankları konu alan ilk video oyunu 1974 yılında çıkan "Tank!" isimli oyundur. Düşmanlarınızı bir labirenttle ilerleyerek siz vurulmadan vurmaya çalıştığınız bir labirentli tank oyunuydu. Bu tank oyunu daha sonra birçok harika tank oyununa ilham kaynağı olmuştur, hatta yakın zamanda çıkmış olan 3D tank oyunları da kendinizi korumak için bariyerlerin ve duvarların arasına saklanılarak diğer tanklara karşı yürütülen taktiksel savaş konseptini hala kullanır. Oynaması bedava online tank oyunları koleksiyonumuza bir göz atın ve favori oyununuzu bulun.

Related categories