home icon
Macera
FunnyGames.com.tr sitesinde buyuk bir Kaçış Oyunları oyunlari kolleksiyonu bulabilirsiniz! Burada en azindan 46 degisik Kaçış Oyunları oyunu sizi bekliyor. Mesela Baskın & Money Movers 3 gibi. 

En İyi Online Kaçış Oyunlarının Heyecanını Yaşayın

Kaçış oyunları bazen odadan kaçoş oyunları olarak da isismlendirilir. Strateji oyunlarının bir alt türü olan bu oyunlarda, kilitli bir odadan, laboratuvardan,hapishaneden ve diğer kapalı alanlardan kaçmanıza yardımcı olacak bulmacaları çözmek ve ipuçlarını toplamak zorundasınız. Etrafa bakının ve maymuncuk, merdiven veya tornavida ya da flaş bellek gibi işe yarar araçlar bulmaya çalışın. Dışarı çıkmanızı sağlayabilecek tünelleri, pencereleri ya da terk edilmiş acil kaçış yollarını arayın. Kaçış oyunları, gülünç bulmacalardan korku zıplamalarıyla dolu tüyler ürperten korku hikayelerine kadar birçok farklı tarzla kesişir.

Harika Bulmacalı Kaçış Oyunları Koleksiyonumuzla Dışarı Çıkmanın Yolunu Bulun

Bir yerde hapsoldunuz ve dışarı çıkamıyorsunuz. Bu tıklamalı kaçış maceralarında, ipuçları ve aletler için gözlerinizi dört açmalısınız. Şanslıysanız, menteşeleri yerinden oynatacak bir alet bulabilir, veya belki de yolunuzu McGyver gibi bulmaya yarayacak ataşlar ve yapışkan bantlar bulabilirsiniz. Eğer duvarlarda veya bir parça kağıt üstünde karalanmış semboller ya da numaralar görürseniz not alın! Bu tip ipuçları daha sonra işinize yarayabilir.

FunnyGames'de Sadece En İyi Online Ücretsiz Kaçış Oyunlarını Oynayın!

Eğer günlük hayatın stresinden harika bir kaçış bulmacasıyla rahatlamak istiyorsanız, sizin oynamanız için bir sürü komik kaçış oyunlarımız var.Eğer korku oyunlarını seviyorsanız, heyecanlı oda kaçışı oyunlarımızı oynarken büyük zevk alacaksınız. Hayaletli evlerden, terk edilmiş uzay istasyonlarından, şeytani laboratuvarlarından, ürkünç bodrumlardan ve dahasından kaçmaya çalışırken, ölümün elinden kıl payı ile kaçmaya çalışın. Bu baskıya dayanabilecek misiniz? Cüretkar bir kaçışa kalkışmak için tüm maharetinizi kullanmalısınız!

Related categories