home icon
Araba
FunnyGames.com.tr sitesinde buyuk bir Park Etme Oyunları oyunlari kolleksiyonu bulabilirsiniz! Burada en azindan 21 degisik Park Etme Oyunları oyunu sizi bekliyor. Mesela Parking Fury 2 & Park a Lot 3 gibi. 

Bedava park oyunları oynayın ve park etmeyi öğrenin

En iyi online park oyunlarını oynayın ve park etme uzmanı olun! Park etmek, sürücülük sınavında karşılaşabileceğiniz en büyük zorluklardan biridir. Park etmek, mekansal farkındalık ve biraz iş bilirlik gerektirir. Araba park etme oyunlarımızla önünüze çıkabilecek her türlü zorluğu alt edebileceğinizden emin olabilirsiniz.İster paralel olarak olsun ister dar bir alana arabanızı geri geri park etmek, bizimle güvendesiniz!

En İyi araba park oyunlarını bedava oynayın

2 boyutlu grafiklere sahip kuş bakışı açılı harika park etme oyunlarımızın yanı sıra, 3 boyutlu grafikli sürüş ve park etme gibi zorlu görevlerimiz de var. Motorunuzu çalıştırın ve park alanını arkanızda bırakın. Hedefinize ulaşmak için okları takip edin. Kalabalık alanda dağınık halde bulunan birçok engelin etrafından geçmeniz gerekecek. Yayalara ve diğer araçlara dikkat edin. Arabanızın boyasında bir çizik ya da başka birinin pahalı spor arabasında bir göçüğe sebep olmak istemezsiniz! Doğru park alanını bulduğunuzda arabanızı çevirin ve işaretli yerlerin tam arasında durun. harika bir manevra yapabildiniz mi? Muhteşem! Sıra, bir sonraki zorlu işte!

Otobüs ve kamyon park etme oyunlarımızda kocaman araçları park edin

Eğer arabaları park etmek sizin için çocuk oyuncağıysa daha büyük bir mücadeleye ne dersiniz? Trafik kazalarından kaçınarak, büyük bir okul otobüsü veya ağır bir kamyon ile dar şehir sokaklarında hızlıca ilerleyin. Yönlendirmeleri izleyerek park alanına ulaşın ve bu koca araçları kolaylıkla park edebilecek misiniz görün. Kesinlikle bir park etme uzmanı olmalısınız! Bedava online park etme oyunları koleksiyonumuzla yeteneklerinizi test edin!

Related categories