home icon
Beceri
FunnyGames.com.tr sitesinde buyuk bir Bina oyunları oyunlari kolleksiyonu bulabilirsiniz! Burada en azindan 56 degisik Bina oyunları oyunu sizi bekliyor. Mesela GrindCraft & Exploration Lite: Mining gibi. 

En İyi Ücretsiz Yapı Oyunlarını Online Olarak Oynayın ve Havalı Şeyler İnşaa Edin

Eğlenceli ve yaratıcı yapı oyunları koleksiyonunu oynayın ve her türlü harika şeyleri inşaa edin. Kamyonların ve arabaların tehlikeli dağ geçitlerinden veya nehirlerin üzerinde geçebilmesi için köprülerin inşaa edebilir ya da şehrin etrafındaki binaları birbirine bağlayacak normal ve döner kavşaklar inşaa ederek yeni bir altyapı oluşturabilirsiniz. Tuhaf bisikletler ya da uçan makinalar gibi tuhaf mekanizmaları oluşturup test edebilirsiniz. Minecraft'tan ilham alan birçok yapı oyunlarıyla, blokları ya da vokselleri kullanarak kendi kalenizi, şehrinizi hatta kendi dünyanızı inşaa edin. Bu muhteşem oyunlarda oluşturabileceğiniz muhteşem yapılara göz atın!

Zorlu Yapı Oyunlarımızda Köprüler ve Yollar Yapın

Yol ve dayanıklı köprüler yaptığınız oyunlar en popüler yapı oyunları türüdür. Her proje için ihtiyacınız olan elinizdeki bütçeye ve malzemelere görmek için araç ve kaynaklar menüsüne göz atın. Kasabanızın bocaladığı altyapı sorunu için en zekice çözüm ne olabilir? Projenizi, yapılacak köprünün iskeletini ya da yolun güzergahını tasarlayarak planlamaya başlayın. İnşaa ettiğiniz yapıların yeterli derecede dayanıklı ve dirençli olduğundan emin olun. İlk arabanın geçişiyle köprünüzün yıkılması herşeyi berbat eder!

Eğlenceli Bloklu Yapı Oyunlarımız, Yıkım Oyunlarımız ve Daha Fazlasının Tadını Çıkartın!

Bloklu yapı oyunlarımızda bir vinci ya da farenizi kullanarak blokları üstüste yerleştirip hareket ettirebilirsiniz. Doğru şekilleri ve malzemeleri seçin ve tüm yapının yıkılmayacağından emin olun. Oyunlarımızda, yollar, köprüler, gökdelenler inşaa edebilir ya da yıkım işlerini yürütebilirsiniz. Eğer mühendislikle ilgileniyorsanız, tam size göre oyunlarımız var.

Related categories