home icon
FunnyGames.com.tr sitesinde buyuk bir Aksiyon oyunları oyunlari kolleksiyonu bulabilirsiniz! Burada en azindan 241 degisik Aksiyon oyunları oyunu sizi bekliyor. Mesela Dynamons 2 & CS GO: Counter Strike - Global Offensive gibi. 

FunnyGames'de En İyi Online Oyunlarını Ücretsiz Oynayın!

Aksiyon oyunları söz konusu ise, doğru yerdesiniz! FunnyGames'de ücretsiz bir şekilde oynayabileceğiniz inanılmaz online aksiyon oyunları koleksiyonu bulacaksınız. Bu oyunlar aksiyon ve heyecan dolu. Havalı animelerdeki en sevdiğiniz karakterlerin başrolde olduğu harika dövüş oyunlarını ve daha fazlasını deneyin! Bizde tüyler ürperten karşılaşmaların olduğu nefes kesici korku oyunlarının yanı sıra muhteşem atari oyunları kolesiyonumuz da var. Bizde, polis, korsan, kovboy ve bunların yanı sıra daha fazlası var! Aksiyon oyunları kataloğumuza bir göz atın ve bir sonrki maceranıza şimdi başlayın!

Birçok Değişik Tarzdaki Ücretsiz Aksiyon Oyunlarının Tadını Çıkartın

Düşmanınızla yüzleşip ona kimin patron olduğunu göstermeye hazır olun. Aksiyon dolu platform, nişancı, ve çok oyunculu oyunlardaki her karaktere hikayelerini tamamlaması için yardım edin. Karışık bölümlerde yolunuzu bulmaya çalışın ve tüm tuzaklardan sıyrılın. Tüm engelleri ve diğer ölümcül zorlukları ölmeden aşabilecek misiniz? Silahları toplayın, düşmanlarınızı yok edin ve saülığınızı arttıracak malzemeleri arayıp bulun. Gizli geçitleri keşfedin ve yeteneklerinizi kullanarak her checkpointe ulaşın. Canlarınızı bitirmediğinizen emin olun! Çok oyunculu oyunlarda kendi avatarınızı yaratabilir ve diğer oyunculara karşı savaşabilir veya onlarla işbirliği yaparak görevleri birlikte tamamlayabilirsiniz. FunnyGames'de tüm popüler online aksiyon oyunlarını sizin için bir araya getirdik, onun için devasa oyun kataloğumuza bir göz atın yeni favori oyunlarınızı bulun. İyi eğlenceler!

Related categories