home icon
Macera
FunnyGames.com.tr sitesinde buyuk bir Dinozorlar oyunlari kolleksiyonu bulabilirsiniz! Burada en azindan 7 degisik Dinozorlar oyunu sizi bekliyor. Mesela Super Dino Fighter & L.A. Rex gibi. 

Çocuklara Yönelik Bedava Muhteşem Online Dinozor Oyunlarını Oynayın

Hiçbir yaratık hayal gücünü dinozorlar kadar hareketlendiremez. Çocuklara yönelik bu dinozor oyunlarında, en ünlü dinozor türleriyle ilgili bilgileri öğrenebilir ve bu muhteşem, ejderha benzeri yaratıklarla tarih öncesi dünyada dolaşabilirsiniz. Dinozorlar Dünya'da ilk olarak Triasik döneminde ortaya çıkmıştır ve ta Kretase dönemine kadar hayatta kalmışlardır ama dinozorların kuşkusuz en popüler çağı Jurasik dönemidir. Dinozorları devasa T-Rex ya da uzun boyunlu Brachiasaurus gibi kocaman hayvanlar olarak düşünsek bile, bazıları oldukça ufaktı. En ufak raptor türünün boyu en fazla yetişkin bir insanın dizlerine kadar geliyodu ama yine de bir sürü sivri dişleri vardı o yüzden dikkat edin!

Ücretsiz Dinozor Oyunlarımızla Jurasik Dünyasında Dolanın

Bu ücretsiz dinozor oyunlarımızda dinozor olarak yaşamayı deneyimleyebilirsiniz. Süratli velociraptorlarla meteorlardan ve lavlardan kaçın. Geniş çaplı bir nesil tükenmesi olayının sizi bir fosile ya da milyonlarca yıl sonra paleontolodların kazıp çıkartacağı bir kemik yığınına dönüştürmeyeceğinden emin olun. Kendi robot bir dinozorunuzu yaratabilir, yumurtalarınızı yırtıcılardan koruyabilir, bir Jurasik avcısı olabilir ya da ünlü modern zaman şehirlerinde aç bir T-Rex olarak terör estirebilirsiniz. Eğlenceli dinozor koşu oyunlarını oynayın, dinozor temalı kale koruma oyunlarıyla tarihi kalenizi güvende tutun ya da sevimli dinozora zrolu platform bölümlerinde hayatta kalması için yardım edin. FunnyGames'de sizin için en iyi online dinozor oyunlarımız var. Zamanda geçmişe yolculuk edin ve dinozorlarla beraber yürüyün! İyi eğlenceler!

Related categories