home icon
Çok Oyunculu
FunnyGames.com.tr sitesinde buyuk bir İki Kişilik Oyunlar oyunlari kolleksiyonu bulabilirsiniz! Burada en azindan 87 degisik İki Kişilik Oyunlar oyunu sizi bekliyor. Mesela Fireboy and Watergirl 1 & Fireboy and Watergirl 5: Elements gibi. 

Arkadaşlarınızla En İyi 2 Kişilik Oyunları Online Oynayın!

2 kişilik oyunlar arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz eğlenceli oyunlardır. Bu oyunlar çok oyunculu oyunlardan bir yönüyle ayrılır. 2'den fazla kişiyle oynayamazsınız. Bu yüzden arkadaşınızla ya aynı takımda olup birlikte bilgisayara karşı mücadele edeceksiniz, ya da arkadaşınız rakibiniz olacak ve ona karşı mücadele edeceksiniz. 2 kişilik oyunlar ile birçok dövüş, hedef vurma, bulmaca çözme ve aksiyon öğelerine sahip platform oyunları gibi oyun türlerini birlikte oynayacaksınız.

Ortaklı Oynanışa Sahip Birbirinden Eğlenceli 2 Kişilik Oyunlar

Ortaklı platform macera türünde birçok 2 kişilik oyun sizleri bekliyor. Örneği Ateş ve Su serileri bu oyun türüne aittir. Ya da Hırsız Kardeşler oyunlarını bu 2 kişilik oyunlara örnek olarak gösterebiliriz. Bu oyunlarda karakterleri aynı anda arkadaşınızla kontrol edebilirsiniz. İlk başta tek başına oynamak biraz zor gibi görünebilir fakat arkadaşınızla oynadığınızda harika anlar yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz. Aynı klavye üzerinden oynayacağınız için arkadaşınız masaya bir sandalye daha çekmeli. Bir karakteri WASD tuşlarıyla, diğer karakteri ise yön tuşlarıyla kontrol edeceksiniz.Engelleri aşmak için birbirinize ihtiyaç duyacak ve bunun için de platformdaki bulmacaları birlikte çözmeniz gerekecek!

Çocuklara Özel Rekabete Dayalı 2 Kişilik Oyunlarda Rakiplerinizi Yenin

Rekabete dayalı 2 kişilik oyunlar ile eşiniz rakibiniz olacak. Bir boks maçında, bir tahta oyununda ya da worms tarzı savaş oyunlarında sıra tabanlı oynayarak birbirinizi yenmeye çalışacaksınız. Strateji ve dövüş oyunlarında arkadaşınız mı yoksa siz mi en iyisiniz? Ateş edin, rakibinizi vurun ve kim daha fazla oyun kazanacak birlikte öğrenin. Oyunlar birlikte oynandığında daha güzel, bu yüzden size özel seçkimizde en güzel 2 kişilik oyunları birlikte oynayın!

Related categories