home icon
Araba
FunnyGames.com.tr sitesinde buyuk bir Cap Driver oyunu oyunlari kolleksiyonu bulabilirsiniz! Burada en azindan 14 degisik Cap Driver oyunu oyunu sizi bekliyor. Mesela Taxi Story & Crazy Taxi Simulator gibi. 

Yüksek Tempolu online Taksi Oyunlarını Bedavaya Oynayın ve Rüzgar Gibi Sürün

Aksiyon yüklü taksi oyunları koleksiyonumuzda şehirde hız yapın. Eğer şehrin caddelerini ve arka sokaklarını elinizin içi gibi bilen hızlı bir sürücüyseniz, taksinize atlayın ve FunnyGames'de taksi şoförlüğü kariyerinize başlayın. Şehirde aracınızı sürün ve taksiye ihtiyacı olan kişileri bulmaya çalışın. Etrafta direksiyon sallayın ve yolcuları aracınıza alın. Gidecekleri yere giden en kısa yolu biliyor musunuz? Haritayı kontrol edin veya yönlendirmeleri takip edin ve müşterilerinizi havaalanına, istasyona ya da oteline bırakın. Eğer mesafeyi kısa sürede kat ederseniz, belki de büyük bir bahşiş alırsınız! Bazı 3D taksi sürme oyunlarını da içeren her türlü harika taksi oyunlarımız var!

Taksi Sürme Oyunlarımızın Tadını Çıkartın ve Yapabildiğiniz Kadar Yolcu Ulaştırın

Taksi genelde özel ulaşım ve kısa yolculuklar için kullanılır. Modern taksilerden önce kira arabaları ve onlardan sonra ortaya çıkan faytonlar kullanılırdı. Bu atla çekilrn araçlar, insanların yürümekte zorlanacağı uzun yolculuklar için kullanılıyordu. Taksi kelimesi taksimetre denen ve yolculuğunuzun ücretini hesaplayan küçük bir elektronik cihazdan gelir. Sürücü koltuğuna geçin ve kemerlerinizi bağlayın. Her bölümde taşıyabildiğiniz kadar yolcuyu gidecekleri yerlere ulaştırın ve bu işlerden hedeflerinizi gerçekleştirecek kadar para kazanın. Online taksi oyunlarından oluşan harika kolesiyonumuzu oynarken iyi eğlenceler!

Related categories