home icon
FunnyGames.com.tr sitesinde buyuk bir Macera Oyunları oyunlari kolleksiyonu bulabilirsiniz! Burada en azindan 397 degisik Macera Oyunları oyunu sizi bekliyor. Mesela Vex 4 & Bob The Robber 5: Temple Adventure gibi. 

Eğlenceli ve Heyecanlı Macera Oyunlarını FunnyGames'de Ücretsiz Oynayın

FunnyGames'de nefes kesici değişik macera oyunlarının tadını çıkartabilirsiniz. Macera oyunları, heyecan verici hikayelerin oyundaki aksiyonu yönlendirdiği çok çeşitli bir oyun türüdür. Kahramanınıza etrafı keşfetmesi için yardım edebilecek misiniz? Gizli hazineleri ve ender yaratıkları aramak için destansı bir yolculuğa çıkın. Safari yolculuğuna çıkın, bir dağ tırmanışına katılın ya da ormanın içlerinden geçen tehlikeli bir patikada yürüyüşe çıkın. Gizli kalmış tapınaklar, tuhaf canavarlar, tehlikeli vahşi yaşam ve daha fazlasıyla baş etmeniz gerekecek! Bu muhteşem macera oyunlarında hayatta kalmak için yeteneğiniz var mı?

PC İçin Olan En İyi Ücretsiz Macera Oyunlarını Deneyimleyin

Macera oyunları ilk olarak 1970'lerde ortaya çıktı ama bu oyunları o zamanlar şimdi olduğundan oldukça farklıydı. En eski macera oyunları yazı tabanlıydı ve oyunda ilerlemek için komut yazmanız gerekiyordu. Bilgisayarlar güçlendikçe görseller eklenmeye başlandı ve oyuncunun macera dolu yolculuğunda ilerlemesi için oyun içindeki değişik nesnelere ve seçeneklere tıklayabildiği tıklamalı macera formatı doğdu. Daha fazla gerçekçi deneyimleri izin veren 3D grafiklerin gelişmesiyle, macera oyunları daha heyecanlı olmaya başladı.

FunnyGames'de, RPG ve strateji oyunlarından uzay keşfi ve kaçış oyunlarına kadar her türlü 2D ve 3D macera oyunlarını oynayabilirsiniz. Hikayenin geçtiği yer ne kadar fantastik olursa olsun, bu oyun kataloğunda canınızın çektiği tüm büyük maceraları bulacaksınız. Türlere ve en sevdiğiniz aktivitelere göre ayrılmış macera oyunlarını bulmak için koleksiyonumuza göz atın.

Related categories