home icon
Akıl
FunnyGames.com.tr sitesinde buyuk bir Bulmaca Oyunları oyunlari kolleksiyonu bulabilirsiniz! Burada en azindan 681 degisik Bulmaca Oyunları oyunu sizi bekliyor. Mesela Mahjong Bağlantısı & Mahjong Simya gibi. 

Çocuklar için en eğlenceli Bulmaca oyunlarının tadını çıkarın

Pek çok kategoride birbirinden özel bulmaca oyunlarının tek adresi Funnygames! Koleksiyonumuzda her türlü oyunseverin favorisi yap-boz bulmaca ve platform bulmaca oyunlarını bulabilirsiniz. Çözmek için beyin gücü ve yaratıcılık gerektiren oyunları da kategoride sizin için biriktiriyoruz. Bu oyunları site üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Eğer gazetelerin ilgili sayfalarında yer alan bulmacalar bana yetmiyor diyorsanız harika kelime bulmaca, sudoku ve çapraz bulmaca oyunları da sadece bir tık uzağınızda sizi bekliyor. Ve tabii ki dünyanın en popüler bulmaca oyunlarından Mahjong’u da unutmadık. Eğer siz de bir Mahjong bağımlısıysanız aradınız en iyi Mahjong oyunlarını burada bulacağınıza eminiz! Şimdi bu birbirinden eğlenceli oyunlarla sizin için hazırladığımız kategori sayfamıza bir göz atın ve başından kalkamayacağınız yepyeni bulmaca oyunları keşfedin!

Çocuklar ve yetişkinler için online ücretsiz Bulmaca oyunları

Düşünce şapkasını kafanıza geçirin ve geniş ölçekteki bulmaca oyunlarıyla kendinizi sınayın! Bu kategoride her seviyede oyunsever için uygun oyunlar bulabilirsiniz! Oyunların pek çoğu zorluk seviyesi seçmenize izin veriyor. Mesela yap-boz bulmacalarında isterseniz az ve büyük parçalı yap-bozlar arasından isterseniz çok ve küçük parçalı yap-bozlar arasından seçim yapabilirsiniz. Aynı şekilde Sudoku oyunları da oyunseverlere kolay, orta ve zor seçenekleri sunmaktadır. Seçeceğiniz zorluk seviyesi size oyunda verilecek ipuçu miktarını da belirler! Kategoride sizin için hazırladığımız farklı ve yeni oyunlarla da zekanızı ortaya koyabilirsiniz. Daha önce hiç resim ortaya çıkana kadar hangi kutuların siyah olduğunu tahmin ettiğiniz Karalama Bulmaca oynamış mıydınız? Ya da rakibinize zorlu dakikalar yaşatacağınız Satranç oyunu ilginizi çekiyor mu? O zaman doğru adrestesiniz! Bulmaca oyunlarını bilgisayardan oynamanın en büyük faydası bulmaca parçalarını kaybetme ihtimalinizin olmaması. Aynı zamanda bulmacada hatalarınızı düzeltme şansınız da mevcut. Hemen şimdi sizin için oluşturduğumuz bu benzersiz bulmaca oyunları koleksiyonuna göz atın ve oynamaktan asla sıkılmayacağınız oyunları keşfedin!

Related categories