home icon
Dövüş
FunnyGames.com.tr sitesinde buyuk bir Robot oyunları oyunlari kolleksiyonu bulabilirsiniz! Burada en azindan 16 degisik Robot oyunları oyunu sizi bekliyor. Mesela Bomb It 1 & Robo Racing gibi. 

Çoculara Yönelik En İyi Online Robot Oyunlarını Oynayın

Robot oyunlarını içeren harika koleksiyonumuzdaki oyunlarda kendi robotlarınızı üretebilir, dövüş robotlarıyla arenada savaşabilir, ya da insansı makinelerinizle her türlü tehlikeli platform seviyelerini keşfedebilirsiniz. Robotlar, görevleri yerine getirmek üzere programlanabilen çok yönlü makinelerdir. Bu bilgisayar oyunlarında robotları kontrol edebilir ve onların hareketlerini yönlendirebilirsiniz. Bazı oyunlarda kendi robotlarınızı üretebilirsiniz. Mekanik parçaları taslaktaki doğru alanlara sürükleyin ve yapay savaşçınızın parçalarını bir araya getirin. Robotunuzun görünüşünü değiştirmek ya da yeteneklerini arttırmak için parçaları değiştirebilirsiniz. Bazı diğer oyunlarda robotunuz halihazırda tamamlanmış durumdadır. Bir askeri üsten kaçmasına, bir uzay gemisine sızmasına ya da diğer tehlikeli maceralara atılmasına yardımcı olun.

Bedava Robot Oyunlarının Olduğu Koleksiyonumuza Göz Atın ve Harika Androidleri Kumanda Edin

Robotlar, Isaac Asimov'un robot hikayelerinden, Doctor Who'daki kötü Cybermen ve Dalek'lere kadar, birçok bilim-kurgu romanı ve filmlerine sıklıkla konu olmuştur. Bazen robotlar, Terminator serisinde olduğu gibi insanları andıran bir görünümdedir ama bazen de diğer hikayelerdeki tehlike, ileri düzeyde ve kontrolden çıkmış yapay zeka sistemlerinden gelir. Eğlenceli online robot oyunlarımızda sadece androidlerle ve sayborglarla karşılaşmayacaksınız. Aynı zamanda demirle kaplanmış ejderhalar, sibernetik tek boynuzlu atlar ve sayborg dinozorlarla da karşılaşacaksınız. Her ne kadar bu robot kahramanlarımız ileri teknoloji ile üretilmiş karmaşık makineler olsa da, sizin yardımınız olmadan bu oyunların onların önlerine çıkarttığı zorluklardan sağ çıkamazlar. Eğlenceli robot oyunlarının olduğu harika koleksiyonumuzda robotların kontrolünğ ele alıp onları kumanda edin!

Related categories