home icon
Araba
FunnyGames.com.tr sitesinde buyuk bir Kamyon Oyunları oyunlari kolleksiyonu bulabilirsiniz! Burada en azindan 37 degisik Kamyon Oyunları oyunu sizi bekliyor. Mesela Car Eats Car: Winter Adventure & Monster Truck 2 gibi. 

En İyi bedava Kamyon oyunlarını FunnyGames'de online olarak oynayın

Kamyon oyunları koleksiyonumuzdaki eğlenceli oyunlarda en büyük ve en güçlü kamyonları sürün. Kamyonlar her türlü taşıma işini yapmak için üretilmiştir ve siz de şoför koltuğuna tırmanın ve herşeyi kamyonunuzun arkasına yükleyin. Taşıt katarları ve tırlardan devasa canavar kamyonlara, hepsini bu katalog sayfasında toplanmış olarak bulacaksınız. En sevdiğiniz koca araçları seçin ve başlayalım!

Eğlenceli Kamyon yarışı oyunlarımızda kargonuzu güvenli şekilde yerine ulaştırın

Tüm ağır kasalar kamyonunuza yüklendiğinde yola çıkmaya hazırsınız. Bazı kamyon sürme maceralarımızda kalabalık bir otoyolda yarış yapacaksınız. Kamyonuzun benzininin bitmediğinden emin olun ve bir trafik kazasına sebep olmamaya dikkat edin. Bazı diğer oyunlar sizi tepelerdeki veya ormanlardaki uzak yerlere teslimat yapmanız için araziye çıkartır. Zorlu arazi, tekerleklerinizi zorlayacak. Kamyonuzun devrilmesine izin vermeyin! Eğer taşıdığınız kargoyu düşürürseniz, kargoları kamyonunuza geri yükleyecek vinçler veya forklift araçları olmayacak. Dikkatli bir sürüş gerçekleştirerek ve kamyonunuza yükseltmeler alarak her turu kaza olmadan bitirebilirsiniz.

Birçok değişik aracın olduğu heyecanlı Kamyon sürme oyunlarının tadını çıkartın!

Ancak, canavar kamyon oyunları kazalara ve patlamalara sebep olmaktan ibarettir! Engel dolu bir arenada yarışın ve önünüze çıkan her aracı ezin. Çok kuvvetli süspansiyonunuz ve dayanıklı kirişli çerçeveli ana gövdeniz herşeye dayanabilir! Şey... neredeyse herşeye. Eğer aracınızı çarparsanız, amacınızın bozuk araçları çekmek olduğu araç çekme oyunlarımızdan birini deneyebilirsiniz. Aynı zamanda ambulans arabalarını, dizel kamyonları ve daha fazlasını da sürebilirsiniz. Kamyon oyunlarımıza bir göz gezdirin ve yeni favorilerinizi bulun!

Related categories