home icon
FunnyGames.com.tr sitesinde buyuk bir Platform Oyunları oyunlari kolleksiyonu bulabilirsiniz! Burada en azindan 296 degisik Platform Oyunları oyunu sizi bekliyor. Mesela Vex 4 & Bob The Robber 5: Temple Adventure gibi. 

Bedava Platform Oyunları Koleksiyonunu Online Olarak Oynayın

Platform oyunları, karakterinizle havada asılı duran bir platformdan diğerine atlamanız gereken harika beceri oyunlarıdır. platformların arasından düşmemeye dikkat edin. Ölümcül dikenlerin sıralandığı tehlikeli tuzaklar ya da derin çukurlar olabilir! platform oyunları değişik türlere ayrılabilir. Hepsini, bu 2 ve 3 boyutlubağımlılık yapıcı platform oyunlarının toplandığı sayfada bulabilirsiniz.

Aksiyon, Bulmaca ve Daha Fazla Birçok Türdeki Platform Oyunlarının Tadını Çıkartın

Bulmaca platform oyunları karakterinizle bir platformdan diğerine zıplamayı içerse de, bu oyunlardaki beceri unsuru bulmacaları çözmekte yatar. Karakterinizi ya da karakterlerinizi doğru noktaya ilerletin, cisimleri itin veya kaldırın; gizli kapıları ve asansörleri çalıştırmak için düğmelere basın ve kolları çekin. Her bölümde çıkışa nasıl ulaşabileceğinizi bulabilecek misiniz? Maceralı platform oyunlarımızda, engellerle ve tehlikelerle dolu harika yerleri keşfederken platformlara tırmanmalı ve tuzaklardan kaçınmalısınız. Aksiyon platform oyunları, içerisinde fazlaca dövüşme ve atış olan macera platform oyunlarıdır. Hücuma yönelik platform oyunları ise düşmanlarınıza ateş ederek bölümlerde ilerlemenize daha odaklıdır.

Sevdiğiniz Tüm platform Oyunlarını FunnyGames'de Bulun

Platform oyunları, özgürce dolaşabileceğiniz alanları, atlayışlarınızı doğru zamanlayarak engelleri aşmaya çalıştığınız "sonu olmayan koşu" türü mekaniklerini ya da oyun ekranın sınırlarından düşmediğiniz müddetçe hareket özgürlüğünüzün olduğu oynanış türlerini içerebilir. Seçiminizi yapın ve oyunun tadını çıkartın!

Related categories