home icon
Kız
FunnyGames.com.tr sitesinde buyuk bir Aşk oyunları oyunlari kolleksiyonu bulabilirsiniz! Burada en azindan 31 degisik Aşk oyunları oyunu sizi bekliyor. Mesela Okul flörtü & Ofiste Aşk gibi. 

En Romantik Aşk Oyunlarını Ücretsiz ve Online Olarak Oynayın

Eğer romatik komedileri ve aşk hikayelerini seviyorsanız bu aşk oyunları tam da size göre! Tüm bu oyunlar gezegendeki en kuvvetli duygu ile ilgili: aşk! Bu oyunlarda karakterleriniz aşık olacak, romantik randevulara çıkacak, birbirleriyle flört edecek ve gizlice birbirlerini öpmeye çalışacak. Onların aşk hikayelerinin mutlu sona erişmesi için yardım ederbilir misiniz? En sevdiğiniz karakterlerden bazılarını ve Disney'den ve diğer serilerden çiftleri içeren birçok eğlenceli aşk oyunlarımız var.

Çocuklara Yönelik Sevimli Aşk Oyunlarıyla Heyecanlı Buluşmalara Hazırlanın

Karakteriniz çılgınlar gibi aşık ve hoşlandığı kişiye çıkma teklif etti. Eğer herşey plana uygun giderse, bu randevuda ilk öpücüklerini yaşayabilirler! Buluşma ayarlandı ve karakteriniz kalbi bu fikir karşısında yerinden çıkacakmış gibi atıyor. Onu bu konuda alaya almayın, şimdi ona arkadaşlığınızı gösterme vakti! Onlara giymeleri için güzel bir kıyafet seçin, bir yer ayarlayın, biraz dekor ekleyin ve modu ayarlamak için romantik bir müzik çalın. Bu buluşma o kadar mükemmel olacak ki hayat boyu sürecek bir aşkın başlangıcı olacak. Buradaki işiniz tamam! Harika bir işti, Cupid!

Harika Gizli Öpücük ve Aşk Testi Oyunlarının Tadını Çıkartın

Gizli öpücük oyunlarımızda yine Cupid olmanız gerekecek. Çiftlerin hepsi ilişkilerini başkalarından saklı tutmaya çalışıyor ama aynı zamanda birbirlerini öpmek istiyorlar. Görünürde dostça bir sohbet içerisindeler ama kimsenin bakmadığından emin olduğunuzda, kimse görmeden birbirlerini öptürebilirsiniz! Aşk Testi oyunlarımızda, kendi hoşlandığınız kişileri sınayabilirsiniz. Hoşlandığınız kişinin sizin mükemmel yarınız mı yoksa sizi beklemekte olan bir felaket mi olduğunu görün. Ücretsiz online aşk oyunlarımızla havada aşk kokusu var!

Related categories