home icon
Araba
FunnyGames.com.tr sitesinde buyuk bir Yetenek oyunları oyunlari kolleksiyonu bulabilirsiniz! Burada en azindan 22 degisik Yetenek oyunları oyunu sizi bekliyor. Mesela City Car Stunt 2 & Moto X3M Pool Party gibi. 

FunnyGames'de Bedava Akrobasi Oyunları Koleksiyonumuzu Online Olarak Oynayın

FunnyGames'de motosikletleri, atvleri, bisikletleri, scooterları ve daha fazlasını içeren harika akrobasi sürüş oyunları koleksiyonunu oynayabilirsiniz! Aracınızla, çember çizen yollardan ve dolambaçlardan hızla geçin. Sürücünüzle rampaların en üst noktasına doğru, atlayışınız için çıkabileceğiniz kadar yükseğe hızla tırmanın. En tepeye ulaştığınızda rampadan atlayın ve her türlü sıradışı akrobatik hareketlerinizi sergileyin. Eğer bir motosikler sürüyorsanız, kendinizi oturaktan kaldırıp bacaklarınızı geriye uzatarak "Süpermen" hareketini yapabilirsiniz. Yere ulaşmadan önce tekrar oturmayı unutmayın! Akrobatik hareketleriniz eğer başarılı bir şekilde yere iniş yapabilirseniz size puan kazandırır.

Arabala, Bisiklet ve Dahasının Olduğu Heyecanlı Akrobatik Sürüş Oyunlarının Tadını Çıkartın

Arabanızı ya da atvnizi arenada sürmeye başlayın ve havada süzülerek tüm engelleri ortadan kaldırın. Eğer yeterli vaktiniz varsa, taklalar atarak veya diğer numaralar gerçekleştirerek ekstra puanlar toplayabilirsiniz. Tek tekerleğin üstünde durma ve heyecanlı atlayış numaraları gerçekleştirebileceğiniz bisiklet akrobasi oyunları ve alkışlayan kalabalık için muhteşem bir şov sergileyebileceğiniz diğer akrobasi oyunlarımız var. Aynı zamanda, harika araba koleksiyonundan seçtiğiniz arabalarla ve diğer araçlarla muhteşem akrobasi parkurlarında yarış yapabileceğiniz göz alıcı 3D grafikli akrobatik araba sürüş oyunlarımız da var.Ölüme meydan okuyan bir aksiyona var mısınız? Direksiyonu kavrayın ve elimizdeki bağımlılık yapıcı online akrobasi oyunları ile izleyicilerinizi şaşırtın!

Related categories