home icon
Çok Oyunculu
FunnyGames.com.tr sitesinde buyuk bir .io Oyunları oyunlari kolleksiyonu bulabilirsiniz! Burada en azindan 87 degisik .io Oyunları oyunu sizi bekliyor. Mesela Paper.io 2 & Happy Snakes gibi. 

En İyi IO Oyunlarını FunnyGames'de Keşfedin!

FunnyGames'de en iyi bedava online .IO oyun derlemelerini deneyebilirsiniz. .IO oyunlar, diğer oyuncularla mücadele ettiğiniz ve olabildiğince hayatta kalmaya çalıştığınız gerçek zamanlı online çok oyunculu browser tabanlı oyun türüdür. Oyuna genelde ufak olarak başlarsınız ama küçük taneleri toplayarak ve karşılaştığınız rakipleri yenerek ilerleme kaydettikçe gitgide büyüyüp güçlenirsiniz. Anormal derecede büyümeye var mısınız? .IO oyun derlememiz Agar.io, Snake.io ve Slither.io gibi bir sürü klasikleri içinde bulundurur. Arenada gücünüzü ne kadar süre koruyabileceksiniz?

Çeşitli Tarzları Kapsayan Bedava .IO Oyunları

.IO oyunları, yılan oyunlarından atış oyunlarına ve top oyunlarına kadar birçok değişik oyun türünü kapsar. Çok oyunculu arenalarda ister süzülen bir hücre olarak ister karnı aç parlak bir solucan, bir tank yada bir boksör olarak dolanın, tema genel olarak aynı. Taneleri toplayarak büyüyün ve diğer oyunculara gizlice yaklaşmaya çalışın. Eğer onları yenebilirseniz, onları, güçlerinin bir bölümünü kendinize katmak için yiyebilirsiniz. Bu boyut olarak büyümenize, yeni silahlara, saldırılara karşı daha iyi dayanıklılığa ve daha fazlasına kavuşmanızı sağlar. Puan listesinde en tepeye çıktığınızda, muhtemelen diğer oyuncular sizden kaçıp saklanmaya çalışacaklar... fakat bazıları sizi en üst puana erişmek için kısa bir yol olarak görebilir!

Bu Harika .IO Oyunlarında Arkadaşlarızla Takım Olun

Bir arena dolusu düşmanı her zaman kendi başınıza püskürtmek zorunda değilsiniz. Bu oyunlar rekabete dayansa da işbirliğine dayalı oynanış da bir seçenek. Bazı .io oyunları diğer oyuncularla takım olmanıza izin verir. Böylece birlikte çalışarak en büyük oyuncuları bile tuzağa düşürebilirsiniz. Boyutunuz ne olursa olsun, arenaya tek veya bir takımın parçası olarak girmiş olun, acımasız çok oyunculu .io oyunları dünyasında hayatta kalmak için tüm çevikliğinize ve zekanıza ihtiyacınız olacak. Takma bir ad seçin, savaş alanına adımınızı atın ve puan tablosunun en tepesine olan yolculuğunuza başlayın!

Related categories