home icon
Dövüş
FunnyGames.com.tr sitesinde buyuk bir Ninja Oyunları oyunlari kolleksiyonu bulabilirsiniz! Burada en azindan 28 degisik Ninja Oyunları oyunu sizi bekliyor. Mesela Vex 4 & Vex 3 gibi. 

Bedava Ninja oyunlarımızla heyecanlı maceralar yaşayın

FunnyGames'de oynamanız için birçok heyecanlı ninja oyunu var. Ninjalar casuslukta, kılık değiştirmede, bir yerlere sızmada ve suikastte ustadır. Bu aksiyon yüklü ninja maceralarında, feodal Japonya'ya gidebilir ve efsanevi gizli shinobi tekniklerini öğrenebilirsiniz. Düşmanlarınızdan kaçmak için ağaçlara ya da duvarlara tırmanın, gölgelere karışın ve ninja yıldızlarınız ve zehirli oklarınızla rakiplerinizi ortadan kaldırın. Gizli bir ajan olarak hayatta kalmanız için size her yol açık. Rakiplerinize gizlice yaklaşın ve öldürücü darbeyi vurun.

Çocuklara yönelik en iyi online Ninja oyunlarını FunnyGames'de oynayın

Ninjalar sessiz ve gizli bir şekilde etrafta adeta bir hayalet gibi dolaşırlar. Bu maskeli savaşçılar o kadar fazla esrarlıdır ki popüler halk hikayelerinde onlara birçok gizemli güç atfedilmiştir. Örneğin, ninjaların görünmez olabildiği ve elementleri kontrol edebildiği söylenir. Bazı heyecan verici ninja oyunlarımızda, ninja karakterinizin türlü doğaüstü yetenekleri vardır. Kılıç, hançer ve yay gibi birçok muhteşem ninja silahını cephanenize katın ve gecede bir gölge gibi süzülün. Ağaçlarda saklanın ve nöbetçilerle samurayları geçmek için çatılarda koşturun. Düşmanlarınız sizin geldiğinizi asla göremeyecek! Dövüş sanatını ve ninjutsu öğretisini öğrenmek için sıkı bir çalışma yapın. Sihirli parşömenleri bulun ve yeni özel saldırılar edinin. Online ninja oyunlarımızı bedava olarak oynayın ve kendi ninja maceranızın kahramanı olun! İyi eğlenceler!

Related categories