home icon
Dövüş
FunnyGames.com.tr sitesinde buyuk bir Zombi Oyunları oyunlari kolleksiyonu bulabilirsiniz! Burada en azindan 56 degisik Zombi Oyunları oyunu sizi bekliyor. Mesela Earn to Die 1 & Medieval Defense Z gibi. 

En lyi online Zombi oyunlarını ücretsiz oyna

Zombiler mezarlıktan kalkan ve et yiyen hortlaklardır. Sulu insan beyinleri onların en sevdiği yemektir ve etinize diş geçirmek için her şeyi yaparlar. Peşinizden gelirler, üstelik vücutları parçalara ayrılmış olsa bile! Bu bağımlılık yapıcı Online oyunlarda aç, kokuşmuş ve iğrenç canavarlardan kaçmanız gerekiyor. Hemen sığınacak bir barınak bulun, kapıları ve pencereleri kilitleyin. Terkedilmiş şehirde sizi hayatta tutacak eşyaları araştırın. Yiyecek, tıbbi malzemeler ve ekstra cephane için yollara düşün. Uzun ve korkutucu gecelerde savunmanız, zombileri dışarda tutmak için dayanmalı. Yürüyen ölüleri kafalarından tek atışla vurarak cephanenizi tasarruflu kullanın. Birçok oyunda kafadan vurmak bir zombiyi öldürmenin en etkin yoludur!

En heyecanlı Zombi oyunlarında hayatta kal

Çok sayıda Zombi Macera Oyunu sizleri bekliyor. Bir beyinin top olarak kullanıldığı ve rakibin ağızlarından salyalar akıtan zombilerden oluştuğu komik futbol maçlarından tutun, kan donduran gerçekçi birinci şahıs hedef vurma oyunlarına kadar en iyi zombi oyunlarını oynayın. İster Dead Zed adındaki zombi vurma oyununu oynayın, isterseniz de Zombi Dövüş Oyunları ile heyecan dolu anlar yaşayın. Korkunç bir bilim deneyi ya da bir virüs, şehirdeki tüm insanları zombiye çevirmiş olabilir. Bir şekilde hayatta kalmış olabilirsiniz fakat bu ne kadar sürecek? Zombiler şimdi sizin peşinizde ve ölüler ordusuna karşı savaşmak için önlem alıp almamak size kalmış. Savaşın, onlardan kaçın ve güvenli alanlarda mümkün olduğunca hayatta kalın!

Related categories