home icon
Macera
FunnyGames.com.tr sitesinde buyuk bir Uzaylı oyunlari kolleksiyonu bulabilirsiniz! Burada en azindan 17 degisik Uzaylı oyunu sizi bekliyor. Mesela Ben10: Duel of the Duplicates & Alien Invaders.io gibi. 

Büyük Bir Koleksiyon Dolusu Eğlenceli Uzaylı Oyunlarını Online Olarak Oynayın

Bu uzaylı oyunlarında dünya dışı varlıklarının varolduğunaşüphe yok. Bu oyunların bazılarında Dünya'ya kadar bile ulaşmışlar! Bir UFO uçurun, küçük sevimli uzaylılara uzay gemilerini tamir etmeleri ve evlerine dönebilmeleri için yardım edin ya da gezegenin kaderi için saldırgan uzay gemilerini heyecan dolu uzay savaşlarında geri püskürtün. Bazı oyunlarda bir insan olabilir, diğerlerinde ise şekil değiştirme, telekinezi ve daha fazla muhteşem yeteneklere sahip bir uzaylı olarak oynayabilirsiniz.

Ücretsiz Uzaylı Oyunlarımızla Uzay Boşluğunu Keşfedin

Araştırma yapmak ve insanları kaçırmak için Dünya'ya gelen uzaylılara yönelik birçok söylenti var. UFO görüntülerine yönelik hikayeler, 51. Bölge askeri sahasına ve Roswell'e düştüğü söylenen "uçan daire" ile ilgili komplo teorileri var. Uzaylılara inansanız da inanmasanız da, Dünya dışı zeki varlıkların olması fikri insanın hayalgücünü harekete geçiriyor! Uzayın derinliklerini, uzay uçuş simulasyonu oyunlarımız ile keşfedin. Uzaylı dünyalarına yolculuk yapın ya da uzay aracınızla uzaylı istilasına karşı koyun. Her seviye sonrasında uzay aracınızı daha güçlü teknolojilerle güçlendirin!

Çocuklara Yönelik En İyi Uzaylı Oyunlarının Tadını FunnyGames'de Çıkartın!

Birçok oyunumuzda, değişik ufak, sevimli ve yeşil uzaylılara eve dönmesi için yardım etmelisiniz. Dünya'ya çarperek inmek zorunda kalmışlar ve gemileri bozulmuş. Bu eğlenceli platform ve bulmaca oyunlarında, etrafa göz atıp kayıp parçaları bularak uzaylıların gemilerini tamir etmesine yardımcı olun. Bu ve bunun gibi daha birçok havalı uzaylı oyunlarını FunnyGames'de ücretsiz ve online olarak oynayın! İyi eğlenceler!

Related categories