home icon
Kız
FunnyGames.com.tr sitesinde buyuk bir Hayvan Oyunları oyunlari kolleksiyonu bulabilirsiniz! Burada en azindan 207 degisik Hayvan Oyunları oyunu sizi bekliyor. Mesela Butterfly Kyodai & Family Barn gibi. 

Ücretsiz Online Hayvan Oyunları Koleksiyonumuzda Sevimli Evcil Havyanlar Biriktirin

Burada FunnyGames'de oynayabileceğiniz bir sürü sevimli hayvan oyunları kolesiyonumuz var. Bu oyunlarda, her zaman istediğiniz o sevimli evcil hayvanları biriktirebilirsiniz. havyanlarınızla ilgilenin, onlara numaralar öğretin, bakım yapıp tatlı kıyafetler giydirin ya da kurtarılmış hayvanların olduğu bir hayvan sığınağını işletin. Seçecek o kadar oyun ve hayvan var ki! Bizde kedi, köpek, ve tavşanlar gibi evcil havyanlardan; aslan, kaplan ve zürafa gibi egzotik hayvanlara kadar bir sürü hayvan var. Hayvanları seviyorsanız, bu oyun sayfası tam size göre!

Ücretsiz Online Hayvan Bakımı Oyunlarında Veteriner Olun

Büyüyünce veteriner mi olmak istiyorsunuz? Hayvan bakım oyunlarımızda, bir hayvan kliniğine sahip olmanın nasıl birşey olduğunu öğrenebilirsiniz. Atlarla, yavru kedilerle ve köpeklerle, kuşlarla ve diğer hayvanlarla ilgilenin. Onlara ileç verin ve yaralarına bakım yapın. Onların yine podufuk ve sevimli görünmeleri için yıkayın ve tüylerini tarayın. Tüm hayvanlar eski sağlıklarına kavuştuğunda, onları çeşitli sevimli hayvan aksesuarları ile giydirebilirsiniz.

Hayvan Sim ve Hayvan Çiftliği Oyunları

Bizde aynı zamanda ormanları ve ovaları bir kaplan, tilki ve diğer irili ufaklı havyan türleri olarak dolaşmanın nasıl birşey olduğunu deneyimleyebileceğiniz harika 3D hayvan simulasyonu oyunları koleksiyonumuz var. Çiftliğinizde hayvanları biriktirin ya da muhteşem atlarla dolu ahırınızı yönetin. En sevdiğiniz hayvan hangisi? Kolesiyonumuza göz atın ve tam sizlik oyunları bulacağınızdan emin olun!

Related categories