home icon
Macera
FunnyGames.com.tr sitesinde buyuk bir Kule Savunma Oyunları oyunlari kolleksiyonu bulabilirsiniz! Burada en azindan 61 degisik Kule Savunma Oyunları oyunu sizi bekliyor. Mesela Clash Royale Online & Slime Rush TD gibi. 

En İyi ve en alışkanlık yapıcı Kule Savunma oyunlarını online olarak oynayın

Tower Defense oyunları, strateji oyunlarının inanılmaz derecede popüler bir alt türüdür. Bir ordu dolusu düşman buraya geliyor! Sizin alanınızdan geçen boş yoldan üssünüze doğru ilerliyorlar. Tek bir düşmanın bile kalenizin ya da kasabanızın girişinden içeri adım atmadığından emin olun. Düşman sürülerini, yolun kenarlarına birliklerinizi barındıran kuleler inşaa ederek durdurabilirsiniz. Okçu binaları, kendi alanlarına giren düşmanları ok yağmuruna tutacak okçuları barındırır. Diğer kuleler toplar veya kudretli büyücüleri barındırır. Düşmanlarınızı durduracak büyüler yapan, onları zehirleyen ya da donduran kuleler de var. Bazı kule savunma oyunlarında, yardım çağırabilir ya da kuvvetli bir kahramanı, saldırganları önden karşılaması için yollayabilirsiniz.

Eğlenceli ve zorlu Tower Defense oyunlarının tadını bedavaya çıkartın

Birçok saldırgan dalgası bu alışkanlık yapan kule savunma oyunlarında size doğru gelecek. Öldürdüğünüz her düşman için ufak miktarda para kazanırsınız. Bu paraları savunma binalarınız için yükseltmeler alarak kullanarak hayatta kalma şansınızı arttırın. Bazı oyunlarda, düşman askerleri ve canavarları kulelerinize de saldırabilir, bu sebeple tamirat için kenara para ayırmayı unutmayın. Bu kule savunma macerasında hayatta kalıp kalamayacağınız kaynaklarınızla nasıl yatırım yaptığınıza bağlı. kazandığınız deneyim puanları ve paralarla her çeşit farklı kuleyi ve güçlendirmeleri açın ve kulelerinizin istatistiklerine bakarak her mücadele için en uygun olanını seçin. Alışkanlık yaratan bedava online Tower Defense oyunlarımızda düşmanlarınızı yok etmek için size iyi şanslar!

Related categories