home icon
Akıl
FunnyGames.com.tr sitesinde buyuk bir Bilgi Yarışması oyunu oyunlari kolleksiyonu bulabilirsiniz! Burada en azindan 26 degisik Bilgi Yarışması oyunu oyunu sizi bekliyor. Mesela Love Tester 1 & Love Tester gibi. 

Bilginizi Bedava Online Test Oyunlarımız ile Sınayın

Elinizi butonun üstüne koyun çünkü bedava online test oyunlarında bilginizi ölçme zamanı. Çoğu test oyunumuzdan birini seçin ve eğlencelik soruların hepsini cevaplayabilecek misiniz bir bakın. Televizyondaki bilgi yarışmalarını sever misiniz? Bir bilgi yarışmasında yarışmacı olmayı deneyin ve tüm soruları doğru olarak cevaplayabilicek misiniz görün! Spor, pop yıldızları ve diğer ünlüler, coğrafya, evcil hayvanlar ve daha birçok konuyla alakalı testlerimiz var. Mantıksal bulmaca testlerimizle analitik yeteneklerinizi ölçün veya zorlayıcı the Impossible Quiz serimizi oynayın.

Çocuklara Yönelik En İyi Eğitici Test Oyunlarını Oynayın

Büyük koleksiyonumuza bir göz atın ve hakkında bilgi sahibi olmak istediğiniz konulara yönelik testleri bulun. Farklı ülke bayrakları ve dünyadaki her yeri konu alan coğrafya testleri gibi okul konularını içeren bir sürü eğlenceli testlerimiz var. Haritadaki tüm ülkeleri, nehirleri, dağları ya da ünlü yapıları ve anıtları bilebilecek misiniz? Genel kültürünüzü sınayın. Bir testi bitirdikten sonra hafızanızı test etmek için onu tekrar oynayabilir ve cevapların ne kadarını hatırladığınızı görebilirsiniz. İlk seferde kazanamasanız bile eminiz ki bu sefer eve birincilik ödülüyle döneceksiniz!

Komik Online Test Oyunları, Güldürücü Seriler ve Dahası

The Impossible Quiz gibi, doğru yanıtları bulmaktan çok oyuncuları güldürmeye yönelik test oyunları serilerimiz de var. Sorulara dikkatle bakın ve doğru cevabın hangisi olabileceğini bulmaya çalışın. Sakın kanmayın! Birden fazla cevaplı sorular sizi kolay oldukları izlenimi vererek sizi kandırabilir ama bu komik derecede zorlayıcı test oyunlarında hiçbir şey beklediğiniz gibi olmayabilir! Eğlenceli test oyunlarımızda ne kadar ilerleyebileceksiniz? Cevabı bilmiyorsanız, tahmin yürütün!

Related categories