home icon
Kız
FunnyGames.com.tr sitesinde buyuk bir Bebek oyunları oyunlari kolleksiyonu bulabilirsiniz! Burada en azindan 53 degisik Bebek oyunları oyunu sizi bekliyor. Mesela Black Forest Cake & Baby Hazel Ice Princess Dress Up gibi. 

Bebek Oyunlarını Sitemizde Ücretsiz Oynayın ve En İyi Bebek Bakıcısı Siz Olun!

Sitemizin Bebek Oyunları Kategorisi’nde sizin için biriktirdiğimiz oyunlarla sevimli bir bebeğe nasıl bakılacağı konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Bütün o sevimli hallerine ragmen bebeklerle hayat her zaman kolay ve eğlenceli değildir. Ağlamaları, etrafa döke saça yedikleri yemekler ve tabii ki kirli bezler bebek bakımının en önemli unsurları! Bebek Oyunları Kategorisi’ne eklediğimiz bu birbirinden özel oyunlarda anne babalara yardım etmeye ve bebeklerle keyifli zamanlar geçirmeye hazır mısınız?

Hem Kızlar Hem de Erkekler İçin Eğlenceli Bebek Oyunları

Bebekler ihtiyaçlarını tek başına karşılayabilecek yeterlilikte değildirler ve çocukların da başlarını derde sokmamak için gözetim altında olmaları gerekir. Peki siz şimdi müthiş bir bebek bakıcılığı macerasına hazır mısınız? Bu kategoriye eklediğimiz oyunlarda size düşen görev bebeklerin günlük bakımını üstlenerek anne ve babalara yardımcı olmak. Onlar için özel üretilen şampuanları kullanarak banyo yaptırın, küveti özel banyo oyuncakları ile donatıp dikkatlerini dağıtın. Banyodan çıkardığınız bebeği havlu ile iyice kuruladıktan sonra sıra altını bağlamaya geldi! Bez bağlama işinden sonra birbirinden güzel, renkli kıyafet ve aksesuarlarla bebeği giydirin. Bebeği güvenli oyun oynama alanına bıraktıktan sonra yemesi için bir şeyler hazırlayacak vaktiniz olacak. Bebek yemek yerken ortalık biraz dağılabilir ama sağlıklı gelişimi için doğru ve yeterli besin aldıktan sonra bu hiç önemli değil. Biraz daha birlikte oyun oynadıktan sonra tatlı bebeğin uykusu gelecektir. Bebeği sıcak battaniyesinin altına uykuya bıraktığınızda siz de sessizliğin tadını çıkarabilirsiniz. Tüm görevleri başarıyla tamamladığınıza göre işte şimdi harika bir bebek bakıcısı oldunuz! Aferin Süper Dadı!

Related categories