home icon
Dövüş
FunnyGames.com.tr sitesinde buyuk bir Savaş Oyunları oyunlari kolleksiyonu bulabilirsiniz! Burada en azindan 94 degisik Savaş Oyunları oyunu sizi bekliyor. Mesela Age of War 1 & Assault Zone gibi. 

En İyi Ücretsiz Online Savaş Oyunlarında Ordunuzu Zafere Ulaştırın

Muhteşem savaş oyunları serilerinde ordunuzu savaşa götürün ve düşmanlarınızı yenin. Aşağıda listelenmiş olarak gördüğünüz tüm oyunları, internet tarayıcınızda ücretsiz olarak ve indirme gerektirmeden oynayabilirsiniz. Kaynak toplayın ve ordunuzu savaşa hazır hale gelmesi için eğitin. Doğru stratejiyi seçin ve birliklerinizi zekice görevlendirin. Bu askeri çarpışmalardan sağ çıkıp savaşı kazanabilir misiniz? Bu sayfadaki, kılıçların ve efsanelerin olduğu antik çağlardan ikinci dünya savaşına kadar değişik tarihi dönemlerde geçen savaş oyunlarını bulabilirsiniz. Bu popüler tek ve çok oyunculu savaş oyunlarında kendi savaş gemisi donanmanızı, uçaklarınızı ve tanklarınızı kumanda edebilirsiniz.

Savaş Oyunlarını Ücretsiz Oynayın ve Ülkenizi, Krallığınızı ya da Kalenizi Savunun

Askeri kamplar kurup asker toplayarak başlayın. Profesyonelleri işe alabilir ya da sivilleri eğitebilirsiniz. Tüm mücadeleleri kazanmak için ihtiyacınız olan silahlara ve savaş girişimlerine para sağlamak için yeteri kadar kaynak toplayın. Savaş girmek için kendi üstünüze düşen herşeyi yapıp hazır olduğunuzda sefere çıkma ve savaş alanına gitme vakti gelmiş demektir. Düşmanlarınızı mağlup edin ve daha fazla yeri ele geçirip askeri operasyonlarınızı genişleterek oyunda ilerleyin. Haritanın karşısına kadar ulaşabilecek misiniz? Değişik tarihi dönemlerde geçen, iki boyutlu bombardıman uçakları ve sonsuz savaşları içeren oyunlarımız olduğu gibi; gerçekçi tank, jip ve silahların olduğu sürükleyici ve çok oyunculu üç boyutlu savaş oyunlarımız da var. FunnyGames, her hafta koleksiyonuna eklenen muhteşem seriler ve daha fazla oyunlarla, online savaş oyunlarını oynamak için en iyi adres!

Related categories