home icon
Kız
FunnyGames.com.tr sitesinde buyuk bir Doktor oyunları oyunlari kolleksiyonu bulabilirsiniz! Burada en azindan 27 degisik Doktor oyunları oyunu sizi bekliyor. Mesela Operate Now Hospital Surgeon & Surgeon Simulator 2013 gibi. 

Çocuklara Yönelik Ücretsiz Büyük Doktor Oyunları Koleksiyonunu Oynayın

Doktor! Doktor! Çabuk gelin! hastalarınızın acil bakıma ihtiyacı var. Bu eğlenceli doktor oyunlarında, siz görevi başındaki doktorsunuz. Tıbbi yeteneklerinizi kullanaraka hastalarınızı muayene edin ve ne gibi sorunları olduğunu ortaya çıkartın. Doğru araç gereçlerle hastanızın kulaklarına ve gözlerine bakın, kalp atışlarını dinleyin ve hastanıza x-ray taraması yapın. Teşhisinizi koyduktan sonra, hastanızı tedavi etmeye başlayabilirsiniz. Yaralarını temizleyin, ameliyat yapın ve ilaç reçetesi hazırlayın ki hastanız iyileşebilsin.

En İyi Doktor Oyunlarının Tadını FunnyGames'te Ücretsiz Olarak Çıkartın

FunnyGames'de kariyerinize tıbbi profesyonel olarak başlayabileceğiniz bir sürü harika oyunlarımız var. Hastalarınız, ciddi bir kulak enfeksiyonu olan bir Minion, hamile bir Disney Prensesi ya da bir süper kötü ile ters giden bir karşılaşma yaşamış bir süper kahraman olabilir. Kliniğinizin kapısını kim çalarsa çalsın, onları sağlıklarına kavuşturmak sizi her zaman mutlu edecek. Eğer kendinizi hastane yönetimi konusunda sınamak isterseniz, doktorları, hemşireleri ve diğer tüm tıbbı olanakları yönetebileceğiniz sayılarca bağımlılık yapıcı hastane simulasyon oyunlarımız var!

Yeteneklerinizi Gerçek Ameliyatların Olduğu Doktor Oyunları İle Sınayın

Aynı zamanda eğitimli bir uzman olduğunuz gerçekçi ameliyatları konu alan birçok oyunumuz var. Bir hasta ameliyat için randevu aldı ve acil yardıma ihtiyaç duyarak acil servise kaldırıldı. Sadece sizin neşteriniz ve yetenekli elleriniz bu hastaları kurtarabilir. Hastanın dosyasına bakın ve ameliyathaneye ilerleyin. Odaklı kalarak bir canı kurtarabilir misiniz? İyi eğlenceler!

Related categories