home icon
Araba
FunnyGames.com.tr sitesinde buyuk bir Sürüş Oyunları oyunlari kolleksiyonu bulabilirsiniz! Burada en azindan 172 degisik Sürüş Oyunları oyunu sizi bekliyor. Mesela Conduct THIS & Moto X3M Pool Party gibi. 

En İyi sürüş oyunlarını online olarak oynayın ve yüksek hızlı aksiyonun tadını çıkartın!

Yüksek tempolu sürüş oyunları koleksiyonumuzda, her türlü harika aracı sürebilirsiniz. Şık spor arabanızı yarış pistinde sürün, otoyoldaki trafikte kamyonunuzu yönlendirin ya da 4x4'ünüzü birçok off-road deneme sürüş oyunlarımızdaki kayalıklı yollarda yarıştırın. Bu oyunlarda şoför koltuğuna geçmek için ehliyete ihtiyacınız yok, bu yüzden aracın motoruna hız verin ve yola koyulun! Diğer araçları tam hız ilerlerken geçip arkanıza atın ya da eğlenceli öğretme oyunlarımızdan birinde sürücülük dersi almayı deneyin. Teori yok, sadece saatler boyu sürecek olan eğlence ve aksiyon var!

Yüksek tempolu 3D araba sürüş oyunlarının ve daha fazlasının heyecanını yaşayın

Araba sürüş oyunları ilk olarak 1970'lerde geliştirildi ve atari salonlarında bayağı bir üne kavuştu. İlk başlarda, konsollarda kontrol olarak joystickler ve birkaç düme olmasına rağmen, zaman ilerledikçe araba sürüş oyunlarına özel konsollar geliştirildi. Bu konsollarda direksiyon, yarış arabası koltukları ve gaz pedalları yer alarak oyuncuların oyun deneyimini daha gerçekçi ve yoğun bir hale getirdi. Şimdi bu tarz benzeri sürüş oyunlarını kendi evinizin konforunda oynayabilirsiniz! Tehlikeli rallilerde pistlerde hızınızı gösterin, ya da bir şehir trafiğinde arabanızı çarpamamaya dikkat ederek sürün. Bir seri set virajdan döndükten sonra arabanızın yoldan kaymasını engelleyecek yetenek ve sürüş tekniklerine sahip misiniz? Yüksek kaliteli ve ücretsiz olarak oynayabileceğiniz birçok 2D ve 3D sürüş oyunlarımız var!

Related categories