home icon
Akıl
FunnyGames.com.tr sitesinde buyuk bir Labirent Oyunları oyunlari kolleksiyonu bulabilirsiniz! Burada en azindan 34 degisik Labirent Oyunları oyunu sizi bekliyor. Mesela Minecaves 2 & Red Ball Maze Puzzle gibi. 

Bu Harika Labirent Oyunlarından Çıkışı Bulabilicek Misiniz?

Ücretsiz ve online dolambaç oyunları derlememizde, dışarı çıkışı bulun! Girişten çıkışa ulaşmak için hangi yolu seçmeniz gerektiğini görebiliyor musunuz? Çözmeniz için minotor, zombi ve diğer canavarların olduğu ürkünç dolambaçlardan, 3D dolambaç maceralarına; buzul dolambaçlarından çit dolambacı oyunlarına kadar bir sürü bağımlılık yapıcı dolambaç oyunlarımız var. Dönemeçli geçitleri aşın ve hazineleri arayın. Geri dönüş yolunu bulabilmek için yanınızda uzun bir ip getirmeyi unutmayın!

Çocuklara Yönelik Zorlayıcı Labirent ve Maze Oyunlarımızı Keşfedin

İngilizcede"Maze" ve "labirent" kelimeleri genelde aynı anlamda kullanılır ama aslında aynı manaya gelmezler. Bir labirenti maze'den farklı kılan nedir bilir misiniz? Bir labirent tek bir dar yoldan oluşur ve bu yol başka yollara ayrılmaz. Kaybolmuş gibi hissetseniz de, yürümeye devam ettiğiniz sürece eninde sonunda merkeze ulaşabilirsiniz. Öbür taraftan maze'lerde yollar dallanıp budaklanır. Bu, yolun başka yollara da ayrılabileceği anlamına gelir. Hangi tarafa gideceğinizi karar verebilecek misiniz? Yanlış tarafa dönerseniz çıkmaz bir yola girersiniz. Olamaz! En iyisi adımlarınızı geriye doğru takip etmek ve yeniden denemek. Bir kerede çıkışı bulabilecek misiniz yoksa umutsuzca kayıp mı olacaksınız? Sabırlı olun ve geldiğiniz yolu hatırlamaya çalışın. Eninde sonunda çıkışa ulaşacaksınız. İyi şanslar!

Related categories