home icon
Macera
FunnyGames.com.tr sitesinde buyuk bir Şövalye Oyunları oyunlari kolleksiyonu bulabilirsiniz! Burada en azindan 20 degisik Şövalye Oyunları oyunu sizi bekliyor. Mesela Valiant Knight & Lord of the Knights gibi. 

Ücretsiz online şövalye oyunlarımızda ejderhalarla savaşın ve prensesleri kurtarın

Ücretsiz online şövalye oyunları koleksiyonumuzla Kral Arthur'un ve onun Yuvarlak Masa Şövalyeleri'nin efsanevi diyarına yolculuk edebilirsiniz. Kılıcınızı kuşanın ve zırhınızı giyin. Bu oyunlarda bir atlı mızrak dövüşü turnuvasına katılabilir, krallığı hırsızlardan ve haydutlardan temizleyebilir, bir orta çağ imparatorluğu kurabilir ve ejderhaları yenip başı dertte olan genç kızları kurtararak cesaretinizi kanıtlayabilirsiniz.

En heyecanlı şövalye oyunlarını ile bir imparatorluk kurun ya da atlı mızrak dövüşçüsü olun

Çoğu harika imparatorluk kurma oyunları orta çağda geçer. Kasabanızı kudretli bir krallığa dönüştürün. Köylülerinizi asker olmaları için eğitin ve topraklarınızı savaşta savunun. Camelot'un en iyi şövalyesi ve atlı mızrak dövüşçüsü, Arthur'un şövalyesi Lancelot için birçok şiir yazılmıştır ama siz de atlı mızrak dövüşü turnuvalarının meşhur bir kahramanı olarabilirsiniz. Asil atınıza binin ve mızrağınızı kaldırın. Rakibinizi atından düşürmeye çalışırken kendinizi kalkanınız ile koruyun.

Cesur şövalyenizle etrafta dolaşıp canavarları yok edin

Cesaretini ve onurunu ispatlamak adına yeni mecaralar aramak üzere yola çıkmış bir kahraman, bir gezgin şövalye de olabilirsiniz. Ovalardan ve ormanlardan dört nala atınızı sürün, korkunç canavarları yok edin ve soyluların yardıma ihtiyacı var mı diye kontrol etmek için yabancı saraylara uğrayın. Orada bir yerlerde bir kral, tehlikeli bir göreve yollamak üzere mutlaka gezgin bir şövalye arıyordur. Siz de tam da bu görev için gereken kahramansınız!

Related categories