home icon
Beceri
FunnyGames.com.tr sitesinde buyuk bir Bejeweled Oyunları oyunlari kolleksiyonu bulabilirsiniz! Burada en azindan 51 degisik Bejeweled Oyunları oyunu sizi bekliyor. Mesela Jewel Burst & Skydom gibi. 

En İyi ve en bağımlılık yapıcı Online Bejeweled oyunlarının tadını FunnyGames de Çıkartın

Burada FunnyGames'de büyük bir bejeweled oyunları koleksiyonu bulacaksınız. Bu oyunların hepsi, ilk olarak 2001 yılında geliştirilen bağımlılık yapıcı desen eşleştirme oyununu temel alır. Artık her türlü harika bejeweled bulmacalarını tarayıcınızdan ücretsiz ve indirme gerektirmeden oynayabilirsiniz! Üç tane aynı taşın olduğu sütunlar ve sıralar oluşturup onları tahtadan temizlemek için bitişik taşların yerlerini değiştirin. Yeni taşlar, temizlenen taşların yerlerini doldurmak için aşağıya düşecekler. Zamanınız tükenmeden kaç puan toplayabileceksiniz?

Ücretsiz Bejeweled oyunlarını oynayın ve o taşları patlatın!

Üç veya daha fazla aynı desenden oluşan dikey veya yatay sıraları oluşturmak için tahtadaki renkli taşların yerlerini değiştirin. Taşlar tahtadan yok olacak ve geride kalan diğer parçalar, yukarıdan gelecek yeni taşlara yer açmak için aşağıya inecekler. Eğer dört veya beş tane aynı taşı yanyana getirebilirseniz, bir sürü bonus puan kazanıp, büyük bir alanı temizlemeye yarayan özel bombalar gibi bonus eşyalar kazanabilirsiniz. Bazen taşları yok ederek yukarıdan düşen yeni taşların değişik kombinasyonlar oluştumasını sağlamak zincirleme bir reaksiyona sebep olabilir. Bu tip zincirleme reaksiyonlara ardarda denir ve bunlar birçok bonus puan kazanmanıza sebep olur! Bejeweled oyunlarını zamana karşı modunda oynayın ve zamana karşı yarışarak elinizden gelen en çok kombinasyonu yapmaya çalışın. Seviye ilerleme göstergesini, zamanınız bitmeden doldurabilecek misiniz? Diğer oyun modlarında, seviye hedefini tamamlamanız için size verilen hamle sayısına konan sınırlama ile baş etmeniz gerekebilir. En zekice hamleleri yapın, hedeflerinize ulaşın ve bir sonraki bölümü açın. Eğlenceli ve bağımlılık yapıcı bejeweled oyunları koleksiyonumuzla eğlenceli vakit geçirin! FunnyGames'de hepsini ücretsiz olarak oynayabilirsiniz!

Related categories