home icon
Beceri
FunnyGames.com.tr sitesinde buyuk bir Uçmak oyunları oyunlari kolleksiyonu bulabilirsiniz! Burada en azindan 65 degisik Uçmak oyunları oyunu sizi bekliyor. Mesela Amigo Pancho 1 & Pac Bird gibi. 

FunnyGames'de En İyi Uçuş Oyunlarını Online ve Ücretsiz Olarak Oynayın

FunnyGames'de her türlü harika uçuş oyunlarını oynayabilirsiniz. Uçağınızı, çoğu 3D uçuş simulasyonu oyunlarımızın birinde, havaalanından kaldırın ve göklerde uçurun. Uçuş rotasını izleyin ve varacağınız yere güvenli bir iniş gerçekleştirin. Bu oyunlarda, helikopterler, sıcak hava balonları, planörler, klasik savaş uçakları ve askeri jetler gibi birçok ilginç hava aracına pilotluk edebilirsiniz. Bu uçuş oyunları aynı zamanda kuşları ve süper kahramanları da uçurabileceğiniz oyunlar içeriyor. Kanatlarınızı çırpın ve engellerden kaçınarak bölümler boyunca göklerde süzülün.

Muhteşem Uçuş Oyunlarını İçeren Devasa Koleksiyonun Tadını Çıkartın

Bir pilot olarak yeteneklerini çoğu uçuş yarışı oyunlarımızdan birinde test edin veya Amigo Pancho balon oyunlarımız ile yukarıya doğru süzülüp tüm engelleri aşın. Ücretsiz uçuş oyunlarımız, yetenek oyunları tarzının bir alt türüdür ve bu oyunlar sizin yeteneklerinizi gerçek anlamda sınayacak. Kalkış sadece ilk adım. Uçağınız havadayken güvenli bir iniş gerçekleştirmeye çalışmalısınız. Atlantik aşırı yolculuğunuzu, uçak pistine kazasız belasız inerek tamamlayın. Benzer bir şekilde, helikopteriniz bir kere havalandı mı aşağı inmesi de gerekecek. Helikopterinizi piste kusursuz olarak indirebilecek misiniz? FunnyGames'de sizin için sahip olduğumuz tüm harika uçuş simulasyon, uçuş eğitim ve helikopter oyunlarının tadını çıkartın. Bu sayfalara göz atın ve favorilerinizi bulun. Kalkış zamanı. Uçuş güvertesinin kontrolünü ele alın ve göklere çıkın!

Related categories