home icon
Beceri
FunnyGames.com.tr sitesinde buyuk bir Menajer Oyunları oyunu oyunlari kolleksiyonu bulabilirsiniz! Burada en azindan 119 degisik Menajer Oyunları oyunu oyunu sizi bekliyor. Mesela Hot Dog Bush & Family Barn gibi. 

En İyi Zaman Yönetimi Oyunlarını Online Olarak FunnyGames'de Oynayın!

Zaman Yönetimi oyunları sayfamıza hoşgeldiniz! Burada oynamak için harika zaman yönetimi oyunlarını içeren geniş bir koleksiyon bulacaksınız. Bu strateji oyunlarında yapmanız gereken görev listesindeki işleri stratejik bir sıralama ile tamamlamak. Karakteriniz kalabalık bir dükkanda çalışıyor veya başarılı bir şirketi yönetiyor olabilir. İş günü bitmeden tamamlamaları gereken tüm görevleri halletmeleri için onlara yardım edebilir misiniz? Önemli olan etkili bir şekilde kaynaklarınızı ve görevlerinizi yönetmek. Eğer dikkatli olmazsanız ufak günlük işler birikebilir. Planlama yeteneklerinizi kullanarak bir krizi önleyin ve tüm ekonomik hedeflerinize ulaşın.

Bedava Zaman Yönetimi Oyunlarımız ile Görevlerinizi Başarı ile Gerçekleştirin

Bir iş yerini yönetirken yapacak o kadar çok iş var ki! Bu zaman yönetimi oyunları ile muhteşem bir çoklu-görev tamamlayıcı olmanıza yarayacak teknikleri ve deneyimi elde edebilirsiniz. Sürükleyici hikayeleri olan heyecanlı zaman yönetimi oyunlarımızı oynayarak saatlerce eğlenebilirsiniz. Heart's Medicine serisi ile Allison Heart'a, hastalarıyla ilgilenmesi ve yakışıklı doktor Daniel ile ilgili ne yapması gerektiğini bulmasına yardımcı olun. Delicious serisinde, yiyecek dağıtıcısı Emily, ailesi ve arkadaşlarına, onların restorantını işletmesinde yardım edin ve hareket dolu hayatlarını izleyin. Bu oyunlarda keşfedilecek daha çok şirket ve oyun serileri var. Doğru kararları verip herşeyi halledebilecek misiniz? Bağımlılık yapıcı zaman yönetimi oyunlarımızı oynarken iyi eğlenceler!

Related categories