Iletişim

En sık sorulan sorular

Daha fazla bülten e-maili almak istemiyorum, bunun için ne yapmalıyım?
Her bültenin alt kısmında bir link bulacaksınız:"Unsubscribe". Buraya tıklarsanız yeni bir sayfaya yönlendirileceksiniz ve bu sayfaya e-mailinizi yazarsanız eğer size birdaha bülten gönderilmeyecek.
Aradığım oyunu sayfada bulamıyorum, ne yapmalıyım?
Yeni oyunlar günlük olarak FunnyGames internet adresine eklenmektedir. Büyük bir ihtimal aradığınız oyun sayfamızda bulunmaktadır. Aradığınız oyunun ismini sağ üstteki 'oyun ara' kısımına yazıp 'ara' tuşuna basın. Bunun ardından FunnyGames size arama kısmına yazdığınız başlık ile ilgili seçenekleri verecektir. Bu şekilde aradığınız oyunun adını tam olarak bilmiyor olsanız da bulma ihtimaliniz daha fazla olacak.
Eğer aradığınız oyunu bu şekildede FunnyGames sayfasında bulamazsanız bize [email protected] adresinden e-mail ile ulaşabilirsiniz.
İnternet sayfasına ne sıklıkla yeni oyunlar ekleniyor?
Yeni oyunlar günlük olarak FunnyGames sayfasına ekleniyorlar. Bu oyunlar ana sayfada (http://www.funnygames.com.tr/) sağ üst kısımda 'Yeni' kısmında bulunabilirler.
Neden oyunun sesini kapatamıyorum?
Bazı oyunlarda sesi kapatma özelliği bulunmamaktadır. Bu oyunlar FannyGames tarafından yapılmadıkları için bu konuda yapabileceğimiz pek bir şey yok. Bu oyunların sesini kapatmanın tek yolu pc/laptop'unuzun sesini kapatmaktır.
FunnyGames'in oyunlarını kendi web sayfama koymam mümkün mü?
FunnyGames'teki pek çok oyun diğer bir web sayfasına konmak için uygundur. Kendi web sayfanıza koymak istediğiniz oyunu açtığınızda, eğer mümkün ise, oyunun alt kısmında iki ok göreceksiniz. Bu tuşa baktıktan sonra bir html kodu açılacak ve bu kodu direkt olarak web sayfanıza kopyalayabilirsiniz.
FunnyGames oyunlarını iPad'imde oynayabilir miyim?
FunnyGames'in neredeyse tüm oyunları Flash game ile çalışır. Apple bu programı desteklemez bu yüzden de bu oyunlar apple ürünlerinde (iPad yada iPhone gibi)kullanılamaz.
Oturumu kapatamiyorum, ne yapmam gerek?
Sadece dış ortaklarımızdaki oyunlarda (ekseriyetli paralı oyunlar) kayıt yapabilirsin ve oturumu açman gerekiyor. Oturumu açıp kapatman sadece oyun içinde mümkün. Bu konu hakkında soruların varsa direkt dış ortaklarımızla kontakt kurabilirsin. Onlara ulaşmak için iletişim bilgilerini danışabilirsin yada oyun içinde 'iletişim bilgilerini' tıklayın.
Bir oyunu nasıl büyütebilirim yada küçültebilirim?
Eğer bir oyunu büyütme yada küçültme imkanı varsa, sağ yukarı köşede artı- ve eksi simgeli bir mercek bulabilirsin. Artı simgeli merceğe basarsan oyun büyür, eksi işaretli merceğe basarsan küçülür. Sağ yukarı köşede mercek olmayan oyunlarda büyütme yada küçültme imkanı yoktur.


İnternet sitesi ve ya oyunlar hakkında bir sorun var mi? Aşağıdaki formu kullanarak FunnyGames.com.tr sitesiyle iletişime geçebilirsin.

Reklam verenler lütfen burayı ziyaret edin advertisepage.
Oyun bilgisi