Araba
Sıralanış şeklip
AlfabeTarihDeğerlendirme
FunnyGames.com.tr sitesinde buyuk bir Traktör oyunları oyunlari kolleksiyonu bulabilirsiniz! Burada en azindan 1 degisik Traktör oyunları oyunu sizi bekliyor. Mesela Farm Express 2 gibi. 

Çocuklar için En İyi Bedava Traktör Oyunları

Traktörleri sever ve hep onları sürmek mi isterdiniz? Şanslısınız! Koleksiyonumuzdaki eğlenceli traktör oyunlarıyla, birçok eski tip ve modern traktörü arsalarda veya tepelerin üzerinde sürebilirsiniz. Çiftliğin etrafındaki alanlardaki toprağı sürün ya da traktörünüzü, römorkları ve diğer makineleri zorlu ve engebeli zeminde çekmek için kullanın. Traktörler, tarım araçlarını çekip itebilmek için düşük hızlarda bile en üst çekişi sağlamak amacıyla dizayn edilmiştir. Böylelikle, toprağı sürmek, tırmıklamak ve bitki ekme işlerini elle yapmaya gerek kalmaz.

Traktör Sürme Oyunlarımızda Her Çeşit Harika Tarım Aracını Sürün

Traktör sürme ve traktör simülasyonu oyunlarımızda, çok geniş çeşitli traktör modellerini sürebilirsiniz. Klasik bir traktörde, açıkta duran bir koltuk, arka tarafta iki tane büyük tekerlek ve ön tarafta motorun altında iki tane küçük tekerlek bulunur. Daha modern traktörlerin bir kabini ve dört veya sekiz adet tekerleği bulunur. Eski tip sıralı ekim traktörlerini, kazıcı yükleyicileri ve diğer havalı araçları sürün. Çiftliğin etrafında sürüş yaparak görevleri tamamlayın. Traktörünüzün römorkunda eşya taşıyın ve hiçbirinin düşmemesine dikkat edin. Çiftlik simülasyonu traktör oyunlarımızda toprağı sürüp ekim yapın ya da zorlayıcı traktör oyunlarımızda tepelerin üstünde sürüş yaparken traktörünüzü dengede tutmaya çalışın. Tarım araçlarından hoşlanan kişiler için topladığımız harika traktör oyunlarını oynarken iyi eğlenceler!

balloon_mascot