Koşullar

General


FunnyGames.com.tr adli site özellikle çocuklar için geliştirilmiştir. FunnyGames.com.tr adlı internet sitesine her hafta yeni oyunlar eklenmektedir.

Bu oyunlar online oyunlar olup internet sitesi üzerinden direkt oynanabilinir, bilgisayara yüklemeye ihtiyaç duyulmaz.

Sunduğumuz oyunların kalitesine çok önem veririz. Bu yüzden tüm oyunları kontrol etmeden internet sitemize koymayız.

Privacy Statement


İnternet bir sürü imkan sunmaktadır. İnternetin yardımıyla dünyanın her hangi bir yerindeki insanlar ile iletişime geçebilir, ürün ve hizmet talep edebilir ve kişiselleştirilmiş bilgi elde edebilirsiniz. FunnyGames.com.tr adlı site aynı zamandan size kişiselleştirilmiş hizmet sunar. Size en iyi hizmeti sunabilmek için bazen sizin girdi/biginize ihtiyaç duyarız.Tam uyum icin takip eden kuralları oluşturduk.
 • Ne zaman FunnyGames.com.tr adlı site sizin kişisel bilgilerinizi kaydetmek isterse, siz bundan haberdar edileceksiniz ve kişisel bilgilerinizin kayıt edilip edilmeyeceğine siz karar vereceksiniz. Fakat bu durum sunulan hizmetlerin hepsinden yararlanamamanıza sebep olabilir.
 • Kayıtlı kişisel bilgileriniz yanlış ise sizden FunnyGames.com.tr adlı siteye gelecek bir talep üzerine bu bilgiler FunnyGames.com.tr adlı siteden kaldırılır.
 • Kayıtlı kişisel bilgileriniz başkalarıyla sizin talebiniz dışında paylaşılmayacaktır.
 • FunnyGames.com.tr adlı siteye reklam verenler ve ya FunnyGames.com.tr adlı sitenin ortakları tanımlama bilgisi kullanarak reklamlarının kalitesini arttırabilir. Tanımlama bilgisi kullanılarak reklamların kaç kere ve hangi internet sitesinde incelendiği bilgisi elde edilir.
 • Bu internet sitesi üzerinden veri indirmenin doğurabileceği riskleri kabul etmiş sayılırsınız. Kullanırken, veri indirirken ve ya yüklerken oluşabilecek sorunların tüm sorumluluğu size aittir ve FunnyGames.com.tr adlı site hiç bir sorumluluk kabul etmez.
 • FunnyGames.com.tr adlı site bu gizlilik metnini uyarlama hakkını saklı tutar. Yapılan her değişiklik bu sayfada yayınlanacaktır.

Game copyright


İnternet sitemize eklediğimiz oyunlara ait telif hakkı ihlalini en aza indirmek için bazı önlemler aldık. Bu sayfa aracılığıyla tüm kullanıcılarımızı ve ya bahsi geçen diğer kişileri bilgilendiririz.
 • İnternet sitemize oyun eklemek için FunnyGames.com.tr adlı site tarafından tanınan telif hakkı sahiplerinden gerekli izinler alınmıştır.
 • Büyük çoğunluktaki oyunlar hiç bir koşul gerektirmeden internet sitelerine konulabilmektedir. Bağzı oyunların telif hakkı sahibini bulmak ve ya gerekli bilgileri internet üzerinden ulaşmak imkansızdı.
 • Bağzı oyunlar belirli kurallara uymak şartıyla kullanılabilir. FunnyGames.com.tr adlı site kurallar ve kısıtlamalar çerçevesinde çalışır.
 • Oyunların kaynak kodlarını olabildiğince değiştirmemeye çalışıyoruz. Telif hakkı sahiplerinin, marka adlarının ve ya diğer sitelere olan referanslar orijinal halleriyle korunur.
 • Bağzı oyunlar için derin bağlayıcı tekniği adı verilen teknik kullanılmıştır. Bu teknikte, internet adresiyle oyunun orijinal kodu bağdaştırılmıştır. Oyunun kodu (Java, Flash ve ya Shockwave) FunnyGames.com.tr adlı sitenin sunucularına kopyalanmamaktadır. Derin bağlayıcı adı verilen teknik her ne kadar henüz sorgulanan bir teknik olsa da FunnyGames.com.tr adlı site hiç bir yasaktan haberdar değildir. Diğer bir sürü internet sitesinin de bu tekniği kullanması bizim düşüncelerimizi desteklemektedir.

İnternet geliştirme ve uygulama alanındaki yasa değişim içindedir. Bu yüzden neyin yapılıp neyin yapılamayacağına ait kurallar her zaman net değildir ve yoruma açıktır. Gösterdiğimiz hassasiyete ve samimi maksatlara rağmen her hangi bir telif hakkı sahibinin haklarının çiğnenmesi söz konusu olabilir. Böyle bir durumda lütfen bizimle iletişime geçin. Bizimle iletişime geçmek için Iletişim Formu adlı formu kullanabilirsiniz.

Eğer itirazınızda haklı ve makul iseniz, adı geçen oyun FunnyGames.com.tr adlı siteden kaldırılacaktır. Deneyimlerimiz bu yaklaşımın başarılı olduğunu göstermiştir.